Oferta

Przedsiębiorstwo zajmuje się laserowym grawerowaniem i cięciem różnego typu materiałów: sklejki, laminatu, plexi, drewna, skóry, itp. na wybrany przez Państwa wymiar. Wyżej wymienione materiały należą do grupy miękkich, z tego względu wymagają niezwykle precyzyjnego cięcia dlatego używamy do tego celu wiązki laserowej.

Grawerowanie laserowe

Grawer jest usługą która ma na celu znakowanie produktów, umieszczanie na nich loga czy grafiki, która w rezultacie wpłynie na oryginalność danego przedmiotu. Dzięki zastosowaniu przystawki obrotowej możemy grawerować również na przedmiotach okrągłych takich jak kubki czy butelki. Oferujemy najwyższą jakość wykonania oraz konkurencyjne ceny! Możemy wykonać różnego rodzaju szyldy,tabliczki znamionowe, pamiątki okolicznościowe, gadżety reklamowe we wszystkich niżej wymienionych materiałach. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej wymyślne projekty naszych klientów. Usługa wykonywana przez nasza firmę obejmuje grawerowanie:
- sklejki
- plexi
- laminatu grawerskiego
- szkła
- kamienia
- skóry
- na metalach(dzięki specjalnej paście) - itp.

Cięcie laserowe

Usługa polega na wycinaniu przy pomocy lasera, dowolnych wzorów oraz kształtów w materiałach miękkich. Do materiałów tych zaliczamy: sklejkę, laminaty, plexi, skórę, papier oraz filc. Nie ograniczamy się jednak tylko do tej wąskiej grupy, jesteśmy w stanie pracować na prawie każdym materiale dostarczonym przez klienta. Maksymalna szerokość ciętego materiału 900 mm (długość dowolna) Laser pozwala uzyskać niezwykle dokładne cięcia dzięki czemu wszystkie wykonane elementy są niemal identyczne. Dużą zaletą jest również minimalna ilość odpadów jakie pozostają podczas produkcji.

Cięcie laserem umożliwia wycinanie najbardziej wymyślnych wzorów czego nie można uzyskać podczas cięcia innymi metodami. Wykonujemy także, szyldy oraz reklamy ścienne zgodnie z wytycznymi klientów wykonujemy projekt lub korzystamy ze wzorów dostarczonych przez nich do naszego biura. Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z usług firmy.